Testimonials

Urlike & Harald Freundlinger

Danke für alles, es war wunderbar und entsprach unseren Vorstellungen. Unsere Hochzeit war Perfekt!

09.10.19

Paulina & Lukasz Soltysiak
Chcieliśmy serdecznie podziękować za wspaniale zorganizowane wesele, wszystko wyszło bajecznie, naprawdę nie mamy żadnych zastrzeżeń, wszystko dopiete na ostatni guzik, zaczynając od makijażu, fryzjera, uroczystości jak i wybór restauracji właśnie tak wyobrazalismy sobie nasze greckie wesele goście byli zachwyceni pozdrawiamy serdecznie napewno będziemy polecac znajomym!
30.09.19
Heatehr & Josh Bryan

We think you guys are wonderful! Thank you again for everything you’ve done for us! It was a very special time for us and we are so grateful!! Everything you’ve done for us has been perfect! We loved the videos-both of them are absolutely gorgeous! We have watched them 200 times so far! Thank you Agatha!

25.09.19

Nataila & Pawel Tomczyk

Witam, Pani Agato wszystko było jak z bajkinie wiem jak to opisaćpocząwszy od kwiatów, przez plażę, ceremonię, fotografa, po restaurację i najlepszy na świecie tort wszystko na najwyższym poziomie. Nie wiem jak wyrazić naszą radość i szczęście!! Dopiero dochodzimy do siebie po tym cudownym dniu dziękujemy za organizację, pomoc, profesjonalizm i świetną atmosferę!! Serdeczne podziękowania proszę przekazać Pani Mai, która była przemiła! Bardzo Pani za wszystko dziękujemy!!! A kwiaty zaparly nam dech, najpiękniejsze.

11.09.19